Bir Müşteri Evini Taşıtmak İsterse Nelere Dikkat Etmeli ?

Ev Taşıtırken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Ev Taşıtırken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Ev Taşıtırken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Evden eve nakliyat sektörünün en iyi olduğu yaz dönemlerinde evden eve taşımacılıkta ev taşıma işleri daha yoğun olmaktadır.Bunun sebebide tayini çıkan görevliler,farklı şehirlere iş için göç edenler,emekli olan büyüklerin kendi şehirlerine gitmek istemeleri ve bir çok sebep den dolayı evini taşıtmak isteyenler özellikle yaz aylarını tercih etmesidir.

Evinizi taşıtmak için bir firma nasıl seçilmeli, nelere dikkat edilmeli hepsini uzun uzun sizlere aktaracağız.

Evden eve nakliyat sigortalı taşımacılık

Bir çok yazımızda da belirttiğimiz gibi ilk önceliğimiz bir nakliyat firmasının sigortalı evden eve nakliyat hizmeti verip vermediğini sorgulamaktır.Evinizi kesinlikle evden eve nakliyat sigortası yapan bir firmaya taşıtmanız sizin için çok önemli bir kriter olmalıdır.

Taşınmadan önce yapılması gerekenler

Evinize nakliyat firması çağırmadan önce mutlaka kırılacak eşyalarınızı kendiniz paketleyin.Kırılacak eşyaları ne kadar nakliyat firmaları paketleyeceğini söylesede sizin kadar özenli ve güvenli olmayacaktır.Kırılacak eşyalarınızı kendinize göre güvenilir bir yöntemle paketlemeniz size fayda sağlayacaktır.

Özellikle buz dolabınızın fişini 1 gün önceden çekmeniz gerekmektedir.Bu sayede buz dolabınızdaki gazlar dibe çökecektir ve içindeki buzlar eriyecektir.Yine buz dolabınızı yeni evinizde hemen çalıştırmamanız 1 gün beklemeniz gerekmektedir.

Özellikle günlük kullanımını yaptığınız elektrikli süpürge ve benzeri aletlerin temizliğinden emin olmalı ve düzenli olarak paketlemelisiniz.Yeni evinizde eşya karmaşasında eşya aramayla zaman kaybetmez evinizi kolayca toparlarsınız.

Nakliyat firmasının gerekli belgelere sahip olup olmadığı

Seçtiğiniz firmanın gerkeli olan yetki belgelerinin olup olmadığını mutlaka kontrol etmeli gerekirse bu belgelerin tarafınıza teblih edilmesini isteyebilirsiniz.Yetki belgesiz ve sigortasız taşımacılıkta sorumluluk tamamen size aittir ve olası bir kaza anında nakliyat firmasına karşı dava açma şansınız olmayabilir.

Siz değerli müşterilerimiz için denizli evden eve nakliyat olarak tüm bu görevleri yerine getirmekten mutluluk duymaktayız.

Bizi tercih etmeyen müşterilerimizin bu altın kurallara dikkat etmeleri eşyalarına gelebilecek zararlardan kendilerini korumaları için önemlidir.

Sizde kaliteli ve güvenilir hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız hemen iletişim kurabilirsiniz.