Sigortalı Taşımacılık Ve Evden Eve Nakliyat Firmalarının Yapması Gerekenler.

Kırılan Eşyalar Ve Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Kırılan Eşyalar Ve Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Kırılan Eşyalar Ve Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Kırılan Eşyalar Ve Sigorta Hakkında Bilgiler

Daha önceki duyurularımızda dediğimiz gibi kayıt dışı ve işini düzgün yapmayan firmalar neredeyse yasal ve işini düzgün yapan firmalardan daha az dır.

Sigortalı evden eve nakliyat firmaları sizin eşyalarınızın sigortasını yaptığında genelde tüm müşterilerin genel yanılgısı en ufak bir bardak bile kırılsa bunu sigorta şirketi karşılayacağıdır.Hiç bir sigorta şirketi sizin eşyalarınızın taşınma esnasında kırılmasını sigorta etmez ve etmemektedir.Sigorta şirketleri evinizin taşınma esnasında eşyalarınıza gelecek zararı karşılamaz.

Evden Eve Nakliyat Sigortası Ne Zaman Başlar Ve Biter ?

Evden eve nakliyat sigortanız eşyalarınızın araca yüklenmesi ve aracın yola çıkması ile başlar ve aracın indirme adresine gelmesi ile son bulmaktadır.

Sigorta kapsamında araç yolculuk esnasında her hangi bir sorundan dolayı kaza yapar,yanar veya bunlara benzer bir durumdan dolayı zarar görür ise eşyalarınız sigorta tarafından karşılanır.

Evimi Taşımaya Gelen Firma Eşyamı Kırdı Ne Yapmalıyım ?

Eşyaların taşına esnasında yukarıda belirtilen olayların dışında kırılan,yamulan ve zarar gören tüm eşyalar ( televizyon,dolap,koltuk vb. ) evden eve nakliat firması sorumluluğudadır.

Eşyalarım Kırıldı Nakliyat Firması Karşılamıyor Ne Yapmalıyım ?

Öncelikle tüm nakliyat işlerinde paketleme çok önemlidir ve eşyalarınızı nasıl paketleyeceğinizi ve ev taşırken nelere dikkat etmeliyiz yazımızda detaylıca anlatmıştık.Taşınma esnasında eşyalarınıza zarar gelmemesi durumunda bu durumu nakliyat firmasına bildirerek zararınızın karşılanmasını isteyebilirsiniz.Kaliteli ve güvenilir bir firma ise zaten zararınızı karşılayacaktır.

Zararınız karşılanmıyor ve firmaya ulaşamıyorsanız o zaman evden eve nakliyat şikayet platformlarında şikayetlerinizi yazarak firmalara yorum yapabilir ve zararınızın karşılanmasını talep edebilirsiniz.Genel olarak firmalar kötü yapılan yorumlara karşı daha yardım sever olabilmektedir.

Örnek olarak vereceğimiz : www.evdenevesikayet.com hem yorum atan müşteriye hemde nakliyat firmasına sms bildirimi göndererek firmaya yaptığınız yorumu bildirmektedir.

Sonuç olarak evden eve nakliyat sektöründe firma seçimlerinde çok dikkat etmeli ve güvenilir referanslı firmalar ile iş yapmalıyız.

Denizli evden eve nakliyat olarak sigortalı ve güvenilir nakliyat hizmeti vermekten mutluluk duymaktayız.