Taşınma Esnasında Bulaşık Makinesı Nasıl TaşınmalıTaşınma Esnasında Bulaşık Makinesi Nasıl Taşınmalı

Taşınma Esnasında Bulaşık Makinesi Nasıl Taşınmalı

Taşınma Esnasında Bulaşık Makinesi Nasıl Taşınmalı

Taşınma Esnasında Bulaşık Makinesi Nasıl Taşınmalı

Taşınma Esnasında Bulaşık Makinası Nasıl Taşınmalı

Bulaşık makinası nasıl taşınmalı,bulaşıl makinası taşınırken nelere dikkat etmeli,nasıl paketlenmeli hepsi bu yazımızda sizlerle.

Daha önce sizlere anlattığımız gibi ev taşıtırken nerelere dikkat etmeliyiz ve taşınma esnasında bulaşık makinası nasıl taşınmalı bunları anlatacağız.

Ev eşyaların taşınması sırasında eşyalarımıza zarar gelmemesi için çok dikkat etmeliyiz fakat beyaz eşyalarımıza gerçekten çok daha fazla dikkat etmemiz gerekmektedir.Çünkü bu eşyalar maddi olarak da ucuz değildir ve günlük kullanımda olmazsa olmazlarımız arasındadır.Beyaz eşyaların yokluğu evin her bireyi tarafından fark edilir ve yenisinin gelmesi pek uzun sürmez.

Peki Bulaşık Makinesi Nasıl Taşınmalıdır ?

Ürünün nasıl taşınması gerektiği genelde kullanma klavuzlarında yazmaktadır.Hepimizin de bildiği gibi bu kullanma klavuzlarını kimse okumamaktadır ve taşınma esnasında aslında nasıl taşınması gerektiği orada şu şekilde yazmaktadır.

--- Bulaşık Makinenizi Taşırken Özellikle Dikkat Edilmesi Gereken

Bulaşık makinenizi taşımak veya yerini değiştirmek zorunda kaldıysanız dik konumda ve arka tarafından tutarak taşımaya özen gösteriniz.Bulaşık makinesinin ön tarafına doğru eğimli olması içerisindeki bir çok elektronik parçaya zarar vermektedir. ( İçersindeki Sıvının Elektronik Parçaları Islatması Gibi )

Ayrıca özellikle dikkat edilmesi gereken maddeler şunlardır ;

İlk olarak makinenin tamamen su şebekesi ile bağlantılarının söküldüğünden emin olmanız gerekiyor.
İkinci olarak makinenin içerisinde hiç su kalmadığından emin olmamız gerekiyor.
Son olarak evden eve nakliyat firmasının paketleme işlemlerin de doğru malzemeyi kullanması gerekiyor.

Sigortalı taşımacılık yaptırdığını ve tüm eşyalarının sigortalı olduğunu ve eşyaların zarar görmesi durumunda parasını sigortadan alırım düşünceniz varsa.

Kırılan eşyalar ve sigortalı evden eve nakliyat yazımızı okumanızda fayda var.Paketleme işlemi sırasında evden eve nakliyat firmanızdan 2 defa paketleme konusunda özellikle ricada bulunun.
( Bu makalede hangi durumlarda sigortanın size ödeme yapacağını detaylıca anlattık. )

Örnek olarak makinenizin paketlemesini kendiniz yapıyorsanız pat pat naylon ile dört beş defa sardıktan sonra makinenin köşelerine ayrıca balonlu naylon koyarak desteklemniz faydalı olacaktır.

Profesyonel bir firma ile anlaştıysanızda zaten yapılması gerekeni biliyorlardır ve siz söylemeden tüm gerekli önlemleri alacaklardır.

Denizli evden eve nakliyat hizmetleri.